Wyszukiwarka

Rodzaje dostawy


VI. KOSZTY, SPOSÓB I TERMIN DOSTAWY
1. W zakupy365.eu są dostępne następujące sposoby dostawy towarów:
    a. odbiór osobisty w Punkcie Odbioru Towarów - 0,00 zł
    b. odbiór osobisty w INPOST Paczkomat - 10 zł
    c. przesyłka kurierska - 15 zł
    d. przesyłka kurierska pobraniowa - 18 zł
2. Koszt dostawy towaru w całości pokrywa kupujący. Szczegółowe koszty i terminy dostawy są uzależnione od wagi i wielkości przesyłki oraz wybranego sposobu dostawy.
3. W przypadku dostawy standardowej przewoźnik doręcza przesyłki tylko od poniedziałku do piątku - za wyjątkiem przypadających w tym okresie dni ustawowo wolnych od pracy. Dostawa realizowana jest jedynie na obszarze Polski.
4. Wydanie towaru w Punkcie Obsługi Towaru następuje wyłącznie do rąk Kupującego lub osoby uprawnionej do odbioru towaru w jego imieniu, po okazaniu dowodu osobistego lub innego dokumentu zawierającego zdjęcie i potwierdzającego tożsamość oraz podaniu numeru zamówienia.
5. W razie wykrycia naruszenia przesyłki przed jej wydaniem, Kupujący powinien postępować zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności zażądać od dostawcy protokolarnego ustalenia stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Jeżeli już po wydaniu przesyłki ujawniono ubytek lub uszkodzenie przesyłki nie dające się zauważyć przy odbiorze, Kupujący powinien w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki zawiadomić o nich dostawcę.